Roadmaster CR-2X (1993)

Motocykes Roadmaster CR-2X! Spójrzcie na tą reklamę z 1994 roku dostępną na YouTube. Który dzieciak z ameryki po takiej telewizyjnej reklamie w tamtym czasie nie marzył o rowerze z owiewkami motocyklowymi? Nostalgia mocno. Przeszukując Google trafiałem wiele podobnych postów do tego:

When I first seen this bike in the store, I told my mom I wanted it for Christmas. She told me it was too expensive and I wasn’t getting it. I don’t know why she changed her mind, but It was by the tree Christmas morning and I have owned it ever since.

Gdzieś w głębinach internetu udało mi się znaleźć wyrywek gazetki reklamowej z ceną w porównaniu do zwykłego roweru górskiego, jakość niestety nie powala. Cena w USD.

Jak to się więc stało, że ten egzemplarz jest w Polsce? Pewna Pani od której go odkupiłem opowiedziała mi historię, że jej tata pojechał w delegacje do USA i wrócił z tym rowerem.

Wczujcie się teraz w klimat, Polska rok około 1995. Dzieciaki na Wigry i Jubilatach a tu na dzielni w Bielsko Biała jakiś dzieciak ciśnie na takim wynalazku! Podobno nawet obecnie zwracał bardzo dużą uwagę. Koniec gadania, fotki:

Roadmaster motocykes cr-2x made in usa 1993 1994

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *